Nie masz komórki lokatorskiej? W Lublinie jest alternatywa

Przechowajcochcesz.pl – magazyn, w którym przechowasz wszystko
Przechowajcochcesz.pl – magazyn, w którym przechowasz wszystko

Wielu mieszkańców Lublina nie ma komórek lokatorskich w swoich blokach, a szczególnie problem ten dotyczy nowego budownictwa. Deweloperzy niechętnie podchodzą do budowania piwnic, bo znacząco zwiększają one koszty inwestycji. Jeśli nie masz piwnicy, a potrzebujesz schowka, możesz skorzystać z magazynu typu self-storage.

Przechowajcochcesz.pl – magazyn, w którym przechowasz wszystko
Przechowajcochcesz.pl – magazyn, w którym przechowasz wszystko

Brak komórki lokatorskiej – powszechny problem mieszkańców Lublina

Nowe budynki wielorodzinne są coraz atrakcyjniejsze i coraz tańsze w eksploatacji, ale mają jeden duży mankament – często brakuje w nich piwnic. Wybudowanie piwnicy to dla dewelopera dodatkowy, często bardzo duży koszt, a uwzględnienie tego wydatku w cenie sprzedaży mieszkania zniechęca potencjalnych kupujących.

W starym budownictwie korzystanie z komórek lokatorskich zwykle nie jest dodatkowo płatne i klienci przyzwyczaili się do takiego stanu rzeczy, a więc nie chcą się godzić na dodatkowe wydatki. Deweloperowi zdecydowanie bardziej opłaca się budowa podziemnego parkingu, bo za miejsce w nim lokatorzy płacą dużo chętniej i wydatek na budowę szybko się zwraca. Największy problem z brakiem miejsca do przechowywania występuje obecnie w dzielnicach Czuby, Dziesiąta i Wrotków (szczególnie osiedle Nałkowskich).

Brak przestrzeni do przechowywania w piwnicach wiąże się dla mieszkańców tych dzielnic z dużymi niegodnościami. Kupujący wybierają coraz mniejsze mieszkania i nie mogą pomieścić w nich wszystkich swoich rzeczy. Sprzęty takie jak rowery, dekoracje świąteczne czy inne przedmioty sezonowe najczęściej są przechowywane w komórkach lokatorskich, żeby niepotrzebnie nie zagracać mieszkań. Kiedy komórek brakuje, tracimy cenny metraż i tak kompaktowych już mieszkań.

Możesz przechować wszystko | fot. Przechowaj co chcesz

Magazyn self-storage zamiast komórki lokatorskiej

Alternatywą dla komórki lokatorskiej jest przestrzeń magazynowa typu self-storage, w której można przechować w zasadzie wszystko – nawet żywność czy wyjątkowo delikatne przedmioty. W Lublinie ofertą taką dysponuje firma Przechowaj Co Chcesz, której magazyny znajdują się przy ulicy Smoluchowskiego 1.

  • Klienci mają do wyboru boksy o różnych powierzchniach, np. 1, 3, 4, czy 6 m2, ale też znacznie większe.
  • W każdym przypadku można wybrać boks o takiej powierzchni, jakiej potrzebujemy, bez konieczności płacenia za miejsce, z którego i tak nie korzystamy.
  • W obiekcie dostępne są wózki magazynowe, dzięki którym można łatwo przetransportować swoje rzeczy, a dzięki wygodnemu podjazdowi załadunek i rozładunek jest zdecydowanie szybszy.
  • Obiekt magazynowy jest monitorowany, a każdy użytkownik zyskuje dostęp do swojego boksu przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Nikt poza właścicielem skrytki nie ma też do niej dostępu.
  • W skrytkach magazynowych utrzymane są stałe warunki atmosferyczne, co zapewnia przechowywanym przedmiotom maksymalny poziom bezpieczeństwa.
  • W każdej chwili można zmienić magazyn na większy lub mniejszy, w zależności od potrzeb.

Brakuje Ci miejsca do przechowywania? Sprawdź ofertę magazynów firmy przechowajcochcesz.pl. Możesz też obserwować ofertę na Facebooku pod adresem bit.ly/3tbNoYJ

Przechowajcochcesz.pl – magazyn, w którym przechowasz wszystko
Przechowajcochcesz.pl – magazyn, w którym przechowasz wszystko

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.