Nie dostosował prędkości do warunków. Seat wpadł w poślizg, zjechał do rowu i dachował

Seat dachował w rowie na obwodnicy Kraśnika
Seat dachował w rowie na obwodnicy Kraśnika | fot. KPP Kraśnik

Niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków było przyczyną groźnej kolizji, do której doszło w poniedziałek na obwodnicy Kraśnika. Młody kierowca został ukarany wysokim mandatem.

Dachowanie seata na obwodnicy Kraśnika

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (13.06) około godz. 13.30 na drodze wojewódzkiej nr 833 w Kraśniku. Policjanci, który pojechali na miejsce wstępnie ustalili, że 19-latek jadący seatem po obwodnicy Kraśnika nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Prowadzone przez młodego mężczyznę auto wpadło w poślizg, wjechało do przydrożnego rowu, gdzie dachowało.

Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia na szczęście kierowcy nic groźnego się nie stało, opuścił auto o własnych siłach, nie wymagał pomocy medycznej. Policjanci ukarali 19-latka mandatem karnym w wysokości 1020 złotych i punktami karnymi.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.