Netflix podnosi ceny: obecni klienci wkrótce też będą musieli płacić więcej

netflix telewizor pilot
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W Polsce Netflix zdecydował się na podniesienie cen abonamentów. Nowi klienci Netflix muszą liczyć się z tym, że przy zakupie abonamentu Premium zapłacą więcej. Przedstawiamy nowy cennik Netflix 2021.

Netflix podnosi ceny abonamentów

Nowy cennik Netflix obowiązuje od początku sierpnia 2021 roku. Nowi członkowie natychmiast zobaczą nową cenę. W przypadku obecnych klientów, których to dotyczy, zostanie ona wprowadzona w ciągu najbliższych kilku miesięcy; według Netflix zostaną oni powiadomieni co najmniej 30 dni przed wejściem w życie zmiany.

Co się zmieniło w cenniku Netflix? Podstawowa taryfa została obniżona z 34 zł na 29 zł za miesiąc, ale ten model jest prawdopodobnie używany tylko przez nielicznych abonentów. Standardowa subskrypcja pozostała bez zmian (43 zł/miesiąc), ale taryfa premium jest o 8 złotych droższa i kosztuje teraz 60 zł/miesiąc.

Powód podwyżki cen jest prosty. Netflix przekonuje: „Aktualizujemy nasze ceny, aby zapewnić jeszcze lepszą rozrywkę”.

Netflix cennik 2021

  • PLAN PODSTAWOWY dla jednej osoby, jakość SD (480p) – 29 zł/miesiąc
  • PLAN STANDARD dla dwóch osób, jakość Full HD (1080p) – 43 zł/miesiąc
  • PLAN PREMIUM dla czterech osób, jakość Ultra HD (4K) i HDR – 60 zł/miesiąc

Netflix od początku 2021 roku podniósł swoje ceny abonamentów w takich krajach jak m.in. USA, Niemcy czy Wielka Brytania.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.