NBDS Team. Tancerze z Lublina w finale "Mam Talent"

82e74050 4282 4b60 a071 08c918430874

Uczą się, studiują, pracują, a wieczorami dzielą się ze sobą miłością do tańca i muzyki. Tancerze z grupy NBDS Team w sobotę wywalczyli miejsce w finale show TVN „Mam talent”!

NBDS TEAM to wyselekcjonowany skład reprezentacyjny lubelskiej szkoły tańca New Boogie Down School, prowadzonej przez Pawła PITZO Mazura.

Grupę tworzy osiem osób (Magda, Milena, Paula, Wioleta, Czarek, Marcin, Olaf, Paweł) w wieku od 16 do 26 lat, które na co dzień tańczą hip-hop, breakdance, popping, locking, house i vogue.

Każdy tancerz specjalizuje się w innej technice, jednak jako grupa łączą swoje siły, wykorzystując przy tworzeniu choreografii maksimum możliwości.

Dzięki głosom telewidzów oraz decyzji jury dostali się do finału. Na przygotowania mieli niespełna tydzień! Choreografia powstała w zaledwie kilka dni, jednak to, co zaprezentują, to tajemnica.

Finałowy występ lubelskich tancerzy będzie można obejrzeć w sobotę w programie „Mam talent”. – Bardzo liczymy na wsparcie z naszego regionu – mówi Mazur.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.