Nauka zdalna od czwartku 27 stycznia do końca ferii. Kiedy kończą się ferie zimowe 2022?

Nauka zdalna przed komputerem
Nauka zdalna przed komputerem | fot. pixabay

Od najbliższego czwartku 27 stycznia Ministerstwo Edukacji i Nauki wprowadza naukę zdalną. Uczniowie klas 5, 6, 7, 8 i szkół średnich przechodzą na zdalne nauczanie do końca ferii zimowych 2022.

Nauka zdalna od czwartku 27 stycznia 2022

Od czwartku 27 stycznia do końca ferii zimowych – 27 lutego wszyscy uczniowie klas 5-8 szkół podstawowych oraz wszystkich klas szkół średnich będą mieli zajęcia w formie zdalnej. Przedszkolaki i uczniowie klas 1-4 szkół podstawowych będą kontynuowali kształcenie w trybie stacjonarnym.

„Obserwując dane epidemiologiczne musieliśmy podjąć decyzję o ograniczeniu nauki stacjonarnej w szkołach. Rośnie liczba chorych na koronawirusa. I to jest powód, dla którego musimy ograniczać naukę stacjonarną”

– powiedział Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek.

Kiedy kończą się ferie zimowe 2022?

Ferie zimowe w 2022 roku rozpoczęły się 17 stycznia 2022 r., a zakończą 27 lutego 2022 r. Czytaj więcej: Ferie zimowe 2022 – TERMINY. Kiedy wypadają ferie w 2022 roku? Podział na województwa

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.