Nauczyciele strajkują, a Aqua Lublin robi promocję dla uczniów. Bilet dla dziecka za 1 zł

aqua lublin 6
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od poniedziałku strajkują nauczyciele z całej Polski. W większości szkół nie odbywają się zajęcia, a dziećmi muszą zająć się rodzice. Aqua Lublin przygotowało specjalną ofertą dla rodziców z dziećmi.

Promocja została przygotowana z myślą o rodzicach, którzy obecnie nie mogą posłać dzieci do przedszkola i do szkół. Od najbliższego piątku, 12 kwietnia, Aqua Lublin wprowadza specjalną ulgę do biletów rodzinnych w dni powszednie w godzinach 8-13.

Część ceny biletu rodzinnego, która jest dla dziecka zostaje obniżona do 1 zł – cena dla dorosłego obowiązuje bez zmian. Przykładowo: za 75 minutowy wstęp do aqua parku i basenu olimpijskiego rodzic zapłaci 21 zł zamiast 33 zł.

Oferta ma obowiązywać do 26 kwietnia.

Czytaj także: Droższe bilety na baseny, lodowisko i siłownię. Zobacz nowe cenniki

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.