Lublin: Droższe bilety na baseny, lodowisko i siłownię. Zobacz nowe cenniki

Strefa rekreacji na Aqua Lublin
Aqua Lublin | fot. MOSiR

Aqua Lublin, Centrum Sportowo-Rekreacyjne Łabędzia, Icemania i siłownia FitGym Complex – od 1 stycznia 2019 r. więcej zapłacimy na korzystanie z obiektów MOSiR „Bystrzyca”.

Od 1 stycznia 2019 r. zmienią się cenniki obiektów zarządzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie. Zmiany w cennikach dotyczą m.in. obiektów basenowych (Aqua Lublin i Centrum Sportowo-Rekreacyjne Łabędzia), lodowiska Icemania i siłowni FitGym Complex.

Podwyższenie cen biletów na wszystkich obiektach jest spowodowane wzrostem kosztów funkcjonowania spółki w 2019 r. – „Ich wprowadzenie jest konieczne ze względu na rosnące wraz z początkiem nowego roku koszty funkcjonowania obiektów, wynikające w zdecydowanej większości z czynników zewnętrznych, niezależnych od Spółki” – wyjaśnia Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR „Bystrzyca”.

Na obiektach zarządzanych przez MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie, Spółka korzysta z usług zewnętrznych firm w znacznym zakresie ich obsługi. Chodzi m.in. o obsługę ratowniczą, sprzątanie i ochronę. Zmiany w prawie pracy przełożą się bezpośrednio na wzrost kosztów funkcjonowania obiektów.

„Od 1 stycznia znacząco wzrosną ceny mediów, zwłaszcza energii elektrycznej, gazu, wody czy ścieków. Przełoży się to na znaczący wzrost kosztów utrzymania obiektów. Należy także dodać, że obiekty wymagają wyższych nakładów eksploatacyjnych związanych z przeglądami technicznymi, naprawami oraz materiałami eksploatacyjnymi, co również oznacza konieczność poniesienia wyższych nakładów” – dodaje Bednarczyk.

Cenniki na 2019 rok dla Aqua Lublin, CSR Łabędzia, Strefa H2O, lodowisko Icemania oraz siłownię FitGym Complex znajdziesz na kolejnych stronach.

Dalej

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.