Natryski i szatnia już po przeglądzie i naprawach. Basen olimpijski w Aqua Lublin po krótkiej przerwie ponownie dostępny

aqua lublin
Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik

Po tygodniowej przerwie mieszkańcy mogą już korzystać z basenu olimpijskiego w Aqua Lublin. Przypominamy, że klienci mogą obecnie korzystać tylko z basenu. Pozostałe atrakcje obecnie przechodzą obowiązkową coroczną przerwę technologiczną. Sprawdź szczegóły.

Basen olimpijski już otwarty

Przypomnijmy, że basen olimpijski w Aqua Lublin był niedostępny w dniach 4-10 września ze względu na wykonywane prace naprawcze w natryskowni oraz szatni. Pływalnia została ponownie otwarta w poniedziałek, 11 września.

Godziny otwarcia basenu olimpijskiego w Aqua Lublin:

  • poniedziałek-piątek: 6:30-22:00
  • sobota: 6:30-18:00
  • niedziela: nieczynne

Wraca również oferta „Wieczorne pływanie”, która jest dostępna wyłącznie w sklepie internetowym mosir.lublin.pl. Wstęp na poranne i popołudniowe zajęcia aquafitness do 29 września odbywa się wyłącznie przez Strefę H2O, natomiast na zajęcia sprzętowe przez Aqua Lublin.

Do 29 września pozostają niedostępne pozostałe atrakcje w Aqua Lublin – strefa aquaparku i saunarium. Jest to związane z przerwą technologiczną. Szczegóły: Duża przerwa w działaniu Aqua Lublin. Na kilka dni zamkną cały obiekt, przez kilka tygodni niedostępny aquapark i saunarium

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.