Nastolatkowie siedzieli w zaparkowanym samochodzie z narkotykami

marihuana samochód kierowanie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci podczas patrolu zauważyli trzech nastolatków w zaparkowanym samochodzie. Gdy podjechali bliżej, jeden z nich próbował coś schować pod fotel pasażera.

Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości w gminie Serniki. Policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego w Lubartowie podczas służby zauważyli trzech nastolatków w zaparkowanym samochodzie.

Gdy policjanci podjechali bliżej, jeden z nich próbował coś energicznie i szybko schować pod fotel pasażera. Jak się później okazało była to saszetka z marihuaną.

Właścicielem nielegalnego towaru okazał się 15-latek. Oprócz narkotyku miał w saszetce wagę, bibułki i lufkę. Nastolatek został zatrzymany przez policjantów i doprowadzony do lubartowskiej komendy w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego.

15-latek przyznał się do winy. Materiały w tej sprawie zostaną przekazane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Lubartowie, który zadecyduje o dalszym losie nastolatka.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Aha, czyli jarasz zioło, jesteś sebkiem, chodzisz w dresach, jesteś sebkiem, przeklniesz, jesteś sebkiem, nie daj Boże jeździsz BMW to już Sebek przeklęty ?