Nastolatkowie rzucali butelkami w jadące samochody. Wcześniej spożywali alkohol

IMG 20190831 061325
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Przed sądem stanie dwóch 14-letnich chłopców, którzy rzucali szklanymi butelkami w jadące samochody. Jak się okazało obaj wcześniej spożywali alkohol.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę na obwodnicy północnej w Biłgoraju. Policjanci otrzymali informacje o tym, że dwóch młodych chłopców rzuca szklanymi butelkami w jadące samochody. We wskazany rejon zostali skierowani policjanci.

Na widok mundurowych, młodzieńcy zaczęli uciekać jednak po chwili się zatrzymali. Sprawcami okazali się być dwaj 14-letni mieszkańcy gminy Biłgoraj.

W miejscu zdarzenia na chodniku, ścieżce rowerowej i ulicy znajdowały się szklane odłamki po rozbitych butelkach. Nastolatkowie swoim bezmyślnym zachowaniem mogli doprowadzić do tragedii.

Nie było to jednak jedyne przewinienie nastolatków, okazało się bowiem że obaj wcześniej spożywali alkohol. Jeden z nich znajdował się w stanie po spożyciu alkoholu natomiast drugi miał w organizmie ponad promil.

Teraz policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia w jakich okolicznościach nabyli oni alkohol. Nastolatkowie odpowiedzą za popełniony czyn karalny przed sądem.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.