Nastolatkowie brutalnie pobili pracownika sklepu, bo ten nie chciał ich poczęstować papierosem

smoking 397599 1280
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z Lublina zatrzymali dwóch 15-latków i 16-latka, którzy brutalnie pobili mężczyznę. Nastolatkowie zaatakowali pracownika sklepu, bo ten nie chciał ich poczęstować papierosem.

Zaatakowali pracownika sklepu, bo… nie chciał dać im papierosa

Do zdarzenia doszło przy jednym ze sklepów przy ul. Krężnickiej w Lublinie. Pracownik sklepu, podczas przerwy postanowił wyjść na papierosa. Gdy stał obok budynku, podeszło do niego trzech młodych mężczyzn, którzy zapytali, czy ich również poczęstuje papierosem.

Gdy pokrzywdzony odmówił, nieletni stali się bardzo agresywni. Młodzi mężczyźni zaczęli wyzywać mieszkańca Lublina, a następnie popychać i bić po całym ciele. Pokrzywdzony został powalony na ziemie. Następnie był kopany i bity. W wyniku zdarzenia doznał licznych obrażeń ciała i trafił do szpitala. Sprawcy uciekli.

O zdarzeniu zostali powiadomieni policjanci z 7. komisariatu. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców, którzy zostali ustaleni po kilku dniach. Jak się okazało, byli to dwaj 15-latkowie i 16-latek. Wszyscy przyznali się do pobicia.

Decyzją sądu dwaj nieletni zostaną umieszczeni w specjalnych ośrodkach. Jeden ze sprawców został oddany pod nadzór kuratora.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.