Nastolatka znalazła pieniądze i zaniosła je na policję. Poszukiwany właściciel gotówki

money 1033647 1280
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Wzorową postawą wykazała się 14-letnia mieszkanka Lublina, która przyszła na komisariat i powiadomiła o znalezieniu pieniędzy w obcej walucie na chodniku. Gotówkę przekazała policjantom.

We wtorek na komisariat VII Policji w Lublinie zgłosiła się 14-letnia dziewczynka, która przyniosła znalezioną gotówkę. Pieniądze w obcej walucie zostały przez nią znalezione tego samego dnia w rejonie ul. Przedwiośnie.

Dziewczynka przekazała znalezisko mundurowym prosząc o odnalezienie właściciela. Teraz właściciela zguby poszukują policjanci.

Osoba, która jest właścicielem pieniędzy proszona jest o kontakt z KP VII w Lublinie przy ul. Wyżynnej 18 lub dzwoniąc pod nr tel. (81) 535 49 20.

Właściciel gotówki będzie musiał wyjaśnić wszystkie okoliczności zagubienia, w tym podanie waluty i sumy zagubionych pieniędzy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.