Narkotykowe laboratorium amfetaminy zlikwidowane przez kryminalnych

Płynna amfetamina oraz prawie kilogram gotowego produktu
Płynna amfetamina oraz prawie kilogram gotowego produktu | fot. KWP Lublin

Kryminalni z KWP w Lublinie ustalili i zlikwidowali kolejne laboratorium narkotyków. Policjanci zabezpieczyli 30 litrów płynnej amfetaminy oraz prawie kilogram gotowego produktu.

W pomieszczeniach gospodarczych wytwarzano amfetaminę

Z informacji kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wynikało, że w powiecie chrzanowskim, woj. małopolskie trzech mężczyzn wytwarza amfetaminę. Wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej w Chrzanowie weszli na obserwowany teren prywatnej posesji. W pomieszczeniach gospodarczych ujawnili 30 litrów płynnej amfetaminy oraz prawie kilogram gotowego produktu.

Laboratorium amfetaminy
Laboratorium amfetaminy | fot. KWP Lublin

Na miejscu zatrzymali 2 mężczyzn, kolejny został zatrzymany w Chrzanowie w jednym z mieszkań. Wszyscy usłyszeli zarzuty wytwarzania znacznych ilości środków odurzających.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje za ten czyn karę do 20 lat pozbawienia wolności. Trójka zatrzymanych mężczyzn została już tymczasowo aresztowana przez sąd.

zatrzymani mężczyźni
fot. KWP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.