Narkotyki w paczce kurierskiej. Policjanci weszli na teren jednej z firm kurierskich w Lublinie

Narkotyki w przesyłce kurierskiej
Narkotyki w przesyłce kurierskiej | fot. KMP Lublin

Ktoś za pomocą przesyłki kurierskiej próbował wysłać za granicę narkotyki. Plany pokrzyżowali policjanci z wydziału zajmującego się przestępczością narkotykową, którzy weszli na teren jednej z firm kurierskich.

Narkotyki w paczce kurierskiej

Policjanci z wydziału zajmującego się przestępczością narkotykową KMP w Lublinie ustalili, że za pośrednictwem jednej z firm kurierskich mogła zostać nadana paczka do Norwegii zawierająca wszystkie niezbędne półprodukty do przygotowania sypkiej amfetaminy.

Policjanci weszli na teren jednej z firm kurierskich w Lublinie. Tam odnaleźli przesyłkę zawierającą sypką substancję oraz 4 butelki piwa. Jak się okazało, wewnątrz była płynna amfetamina oraz inne substancje niezbędne do przygotowania narkotyku. Zabezpieczono półprodukty umożliwiające przygotowanie 5 kilogramów amfetaminy.

Obecnie policjanci ustalają, kto stoi za próbą przemytu znacznych ilości narkotyku.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.