Napadli na mężczyznę przed klubem w centrum Lublina. Policja publikuje wizerunek sprawców

dyskoteka klub muzyczny
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci poszukują sprawców rozboju, do którego doszło przed jednym z klubów w centrum Lublina. Mężczyźni uderzyli pokrzywdzonego i ukradli jego telefon.

Do zdarzenia doszło 12 listopada przed jednym z klubów w centrum Lublina. Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcy po wyjściu z dyskoteki zaatakowali pokrzywdzonego, którzy został uderzony. Następnie zabrali mu telefon komórkowy.

Wizerunek sprawców nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z IV Policji w Lublinie przy ul. Zana 45 pod nr tel. 81 535 48 00. lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.