Napad w Łopienniku Górnym. Spowodowali wypadek i okradli właściciela kantoru

68 116889

Policjanci z Krasnegostawu poszukują bandytów, którzy w Łopienniku Górnym napadli na właściciela kantoru i jego żonę. Sprawcy spowodowali wypadek i ukradli pieniądze w różnych walutach.

 

Sceny jak z filmu akcji rozegrały się dziś rano w Łopienniku Górnym. W audi, którym podróżował mężczyzna wraz z żoną uderzył jadący z przeciwka osobowy mercedes.

 

– Chwilę później za rozbitym samochodem małżeństwa zatrzymał się Renault, z którego wybiegło kilku mężczyzn. Pobili mężczyznę a następnie zabrali mu torbę z pieniędzmi. Była to gotówka w różnych walutach – relacjonuje podkom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji.

 

Sprawcy odjechali renault laguna na zagranicznych tablicach rejestracyjnych, którego porzucili w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny. Dalszą ucieczkę kontynuowali dwoma samochodami, były to prawdopodobnie osobowa mazda koloru srebrnego i granatowy mercedes typu kombi z charakterystycznymi srebrnymi listwami na bokach.

 

Pobity mężczyzna trafił do szpitala. To właściciel kantoru. Kobiecie nic się nie stało. Trwa policyjna obława na napastników.

 

– Osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia proszone są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie 82 575-62-10 lub 997 – mówi podkom. Wasilewski.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.