Najnowsze ogłoszenia (spoty)
35-letni obywatel Ukrainy usiłował dokonać rozboju w jednym z lubelskich lokali gastronomicznych. Napastnik zażądał pieniędzy od właściciela, a gdy ten odmówił, zaatakował go. Dzięki szybkiej reakcji pokrzywdzonego, który obezwładnił napastnika, sprawcę zatrzymała policja.
Zwykłe czwartkowe popołudnie – do czasu
W czwartek przed godziną 16:30 na ul. Kunickiego w Lublinie doszło do próby rozboju. Mężczyzna wszedł do lokalu gastronomicznego i zażądał od właściciela kasetki z pieniędzmi. Gdy właściciel odmówił, napastnik go uderzył i próbował dostać się za ladę. Wywiązała się szarpanina, podczas której właściciel obezwładnił agresora.
Szybka Interwencja Policji
Chwilę po zdarzeniu na miejsce przyjechał patrol policji z III komisariatu, który zatrzymał napastnika. Okazało się, że sprawcą jest 35-letni obywatel Ukrainy, który w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Tymczasowy Areszt i Zarzuty
W sobotę mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Lublin – Południe, gdzie usłyszał zarzut usiłowania rozboju. Sąd, na wniosek Policji i Prokuratury, zastosował wobec niego tymczasowy areszt na 3 miesiące. Za usiłowanie rozboju grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.
Jakie są Wasze przemyślenia na temat tego zdarzenia? Czy uważacie, że kara do 15 lat pozbawienia wolności jest adekwatna do tego przestępstwa? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach lub udostępnijcie artykuł!
Ważny temat? Prześlij newsa!
Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.
Bądź na bieżąco z Lublinem!
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!
Dodaj opinię