Napad na placówkę SKOK w Puławach. Sprawca miał pistolet, był zamaskowany

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Napad na placówkę SKOK „Wisła” w Puławach. Mężczyzna celował pistoletem w pracowników. Ukradł pieniądze i oddalił się z miejsca. Trwa policyjna obława.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 11. Do placówki SKOK-u przy ul. Kołłątaja w Puławach wszedł zamaskowany mężczyzna. – Mężczyzna wszedł do placówki, kiedy nie było klientów. Z kieszeni wyciągnął przedmiot przypominający broń, którym zastraszył pracownice oddając strzał w podłogę – mówi mł. asp. Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. W momencie zdarzenia w placówce były trzy pracownice. Kobiety wydały gotówkę, która znajdowała się w kasie. Mężczyzna zabrał łup i wybiegł.

– Trwają działania zmierzające do zatrzymania sprawcy tego napadu. Zabezpieczyliśmy monitoring z placówki finansowej. Nie wiadomo, w którym kierunku udał się sprawca – dodaje Rejn-Kozak.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.