Napad na bank w Lublinie. Zamaskowany mężczyzna ukradł pieniądze. Trwa obława

broń
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Zamaskowany mężczyzna napadł na oddział Banku Zachodniego WBK przy ul. Głębokiej w Lublinie. Mężczyzna celował przedmiotem przypominającym broń w pracowników. Ukradł pieniądze.

Trwa policyjna obława na sprawcę napadu na bank przy ul. Głębokiej w Lublinie. Do zdarzenia doszło w środę po godz. 16. Do placówki Banku Zachodniego WBK wszedł zamaskowany mężczyzna. Z kieszeni wyciągnął przedmiot przypominający broń i zaczął nim mierzyć w pracowników. W tym samym czasie zażądał wydania całej gotówki, jaka była w tym oddziale banku.

Gdy sprawca otrzymał pieniądze, wybiegł z placówki banku i uciekł między pobliskie bloki. – Nikomu nic się nie stało – mówi Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

Jak na razie nie wiadomo czy mężczyzna pracował w pojedynkę czy miał wspólników. Policja nie podaje, jaka kwota padła łupem złodzieja. Kryminalni zabezpieczyli nagrania monitoringu i pozostawione ślady przez sprawcę. Trwa policyjna obława.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. I dobrze, w tym kraju trzeba kraść zeby wyżyć. Bo za 15 tysięcy jest ciężko. To była bezzwrotna pożyczka.

  2. Wiem, że zostało to zorganizowane przez grupę hakerską Bękarty Putina

  3. A ochrona???? No tak, zapomnialam…. w tym kraju place sa tak niskie ze zatrudnia sie emerytow I rencistow co ledwo laza albo gowniazerke bez doswiadczenia szkoly I szkolen…. nie wspominajac o pozwoleniu na bron ?