Nakrył sąsiada na kradzieży. Ten próbował ukraść mu choinkę z ozdobami

Zdjęcie ilustracyjne

Do 10 lat więzienia grozi 47-letniemu mężczyźnie, który próbował ukraść choinkę i bombki należące do sąsiada. Został złapany na gorącym uczynku.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w jednej z kamienic w Łodzi. Policjanci powiadomieni zostali o kradzieży z mieszkania choinki wraz z ozdobami. Po przybyciu pod wskazany adres funkcjonariusze zastali pokrzywdzonego, który nakrył swojego sąsiada na gorącym uczynku kradzieży choinki z włamaniem do mieszkania.

Sąsiad z pomieszczenia na strychu próbował ukraść jego choinkę wraz z ozdobami. Włamywacz, widząc właściciela choinki, pozostawił łup na strychu i uciekł do zajmowanego przez siebie mieszkania.

Policjanci odwiedzili „sąsiada” w jego mieszkaniu. 47-letni mężczyzna został zatrzymany. Jak się okazało, sprawca był już notowany wcześniej za podobne przestępstwa, usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

Grozi mu nawet 10 lat więzienia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.