Największe Targi Work and Travel w Polsce – 23 campy już 23 stycznia w Warszawie

war2 1
Materiały nadesłane

Setki studentów, amerykańscy pracodawcy, konkursy z nagrodami i panel podróżniczy. Wszystko to czeka na uczestników największych w Polsce Targów Work & Travel już 23 stycznia w Warszawie. To unikatowe w skali kraju wydarzenie łączy przyjemne z pożytecznym umożliwiając zdobycie zatrudnienia i poznanie rówieśników z całego kraju.

Wyjazd na program stanowi wyjątkową okazję rozwoju zdolności językowych, poznania ludzi z całego świata i zwiedzania Stanów wzdłuż i wszerz za zarobione w trakcie trwania programu wynagrodzenie. Dzięki wyjazdowi można zyskać profesjonalne doświadczenie wyróżniając się tym samym na rynku pracy. To także doskonała sposobność, by zwiększyć samodzielność, pewność siebie i otworzyć się na nowe doświadczenia.

3
Wyjazd do Stanów Zjednoczonych z Camp Leaders Poland | materiały prasowe

Targi Work and Travel nie tylko dają możliwość poznania przyszłego amerykańskiego pracodawcy na żywo, lecz są także atrakcją samą w sobie. Wieloletni uczestnicy programu opowiadają oczekującym na rozmowę o swoich doświadczeniach, dzielą się wskazówkami dotyczącymi podróżowania i prezentują filmy oraz zdjęcia ze zwiedzania USA. Dzięki obecności kilkuset uczestników szukających swojego wymarzonego campu, rodzą się nowe przyjaźnie i zawiązują podróżnicze ekipy” – opisuje Paweł, koordynujący wydarzenie.

13950799 1172091672832798 203055915 o

O tym, że rozmowa rekrutacyjna może być przyjemna i prowadzić do zawarcia wyjątkowych znajomości, przekonała się ostatnio Justyna, w tym roku wyjeżdżająca w ramach wakacyjnego programu wymiany kulturowej z USA już po raz drugi.

Nie spodziewałam się, że coś spędzającego mi wówczas sen z powiek może finalnie okazać się tak sympatyczne. Uczestnicząc w Targach nie tylko dostałam super ofertę od dyrektora ośrodka, w którym spędziłam wakacje, ale poznałam też mojego obecnego chłopaka” – śmieje się opowiadając o dwóch pieczeniach na jednym ogniu.

10
Wyjazd do Stanów Zjednoczonych z Camp Leaders Poland | materiały prasowe

Potwierdza to Mateusz, pierwszoroczny uczestnik programu – „W Targach warto wziąć udział choćby i dla samej atmosfery. Integracja, wymiana podróżniczych doświadczeń – ludzie z biura Camp Leaders starają się, żeby każdy był zadowolony i jak najlepiej skorzystał z wydarzenia. Dzięki udziałowi w Targach sam poznałem ludzi, z którymi będę zwiedzał Stany w najbliższe wakacje” – mówi.

Szczegóły wydarzenia i broszury przyjeżdżających do Polski campów, można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku a także po zarejestrowaniu się na stronie Camp Leaders.

13
war2
Największe Targi w Polsce Work & Travel w Warszawie | materiały prasowe

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.