Najechała na leżące na jezdni widły, te uszkodziły bak paliwa. Z peugeota zaczęło wyciekać paliwo

Wyciek paliwa z Peugeota na al. Piłsudskiego
Wyciek paliwa z Peugeota na al. Piłsudskiego | fot. Dominik Wąsik

Do nietypowej kolizji doszło na jednej z ulic Lublina. Kobieta jadąca peugeotem najechała na leżące na środku jezdni widły, a po chwili z auta zaczęło wyciekać paliwo. Okazało się, że widły uszkodziły bak paliwa.

Wjechała w leżące na jezdni widły

Do zdarzenia doszło w czwartek (19.10) po godz. 10 na al. Piłsudskiego w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca peugeotem jechała od ul. Lipowej w kierunku placu Bychawskiego. Na wysokości stacji paliw Orlen przy Parku Ludowym najechała na leżące na jezdni widły.

Po przejechaniu około 200 metrów kobieta zorientowała się, że coś jest nie tak i zatrzymała auto. Jak się okazało, wskutek najechania na widły uszkodziła bak paliwa, z którego zaczęło wyciekać paliwo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja, a także ekipa sprzątająca, która miała za zadanie zneutralizować około 100-metrową ścieżkę paliwa. W czasie tych prac obydwa pasy jezdni al. Piłsudskiego w kierunku pl. Bychawskiego były zablokowane.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Uszkodzone auto odjechało z miejsca na lawecie.

Zdjęcia

Wyciek paliwa z Peugeota na al. Piłsudskiego
Wyciek paliwa z Peugeota na al. Piłsudskiego | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.