Najechał na tył auta, które po uderzeniu potrąciło pieszego. Duże utrudnienia na wylocie z Lublina

przód karetki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Przechodzący przez przejście dla pieszych mężczyzna został potrącony przez auto, na którego tył najechał inny samochód. Występują duże utrudnienia na wylocie z Lublina.

Korek na al. Witosa – zderzenie aut i potrącenie pieszego

Do zdarzenia doszło w piątek (1.04) około godz. 13.20 na al. Witosa w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Doświadczalną doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i potrącenia pieszego.

Kierujący kią jadąc al. Witosa w kierunku Świdnika, zatrzymał się przed przejściem dla pieszych na skrzyżowaniu z ul. Doświadczalną. Wtedy na jego tył najechał kierowca kii. Uderzenie było na tyle silne, że kia stojąca przed światłami potrącił pieszego, który przechodził właśnie przez przejście.

Pieszy został przetransportowany do szpitala, a miejscu zdarzenia występują duże utrudnienia w ruchu. Korek na al. Witosa zaczyna się już od wysokości centrum handlowego Felicity. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.