Najczęściej kradzione samochody w 2015 roku. Jakie auta w Lublinie ginęły najczęściej?

kradzież auta
Zdjęcie ilustracji: pixabay.com

Z policyjnych statystyk wynika, że w zeszłym roku skradziono w Polsce 13 408 aut. To ponad trzy razy mniej niż przed dziesięciu laty. Wtedy z ulic polskich miast zniknęło 45 292 aut.

Z policyjnych statystyk wynika, że w piątce najczęściej kradzionych samochodów w Polsce, aż cztery pierwsze miejsca zajmują pojazdy niemieckich marek!

Na liście policyjnych zgłoszeń absolutnym numerem jeden jest Volkswagen Golf. W zeszłym roku w naszym kraju skradziono aż 674 tych pojazdów.

Drugie w rankingu najczęściej kradzionych pojazdów jest Audi A4. W zeszłym roku w Polsce zanotowano 584 kradzieży tych aut.

Na trzeciej pozycji policyjnej listy uplasował się kolejny model Volkswagena – Passat. W 2015 roku na terenie całego kraju zanotowano 479 przypadki kradzieży tego modelu.

Czwarta pozycja w zestawieniu również należy do marki Audi. Mowa tu o modelu A6. W 2015 roku zarejestrowano 423 zgłoszenia dotyczące kradzieży tego modelu.

Piąte miejsce w klasyfikacji przypadło w udziale Maździe 6 z ogólnym wynikiem 237 skradzionych pojazdów.

Ranking kradzieży samochodów w Lublinie

Marka Model Liczba rejestracji
 VOLKSWAGEN GOLF 12
 AUDI A6 10
 AUDI A3 9
 AUDI A4 9
 FORD FOCUS 7
 TOYOTA YARIS 7
 MAZDA 6 6
 HONDA CIVIC 6
 MAZDA 3 6
 BMW 318 5
 RENAULT LAGUNA 5
 OPEL ASTRA 5

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. mi poldka zajebali podczciwego spod bloku kurwa do dzisiaj klne jak se przypomne! TAKI POLDEK DOJEBANY BYL I CHUJ GO STRZELIL KURWA PIERDOLE TEN LUBLIN