Nagrywali TikToka, jak przewracają toaletę. Złapani na gorącym uczynku musieli ją podnieść

Nastolatkowie przewrócili toaletę przenośną na przystanku końcowym linii nr 6
Nastolatkowie przewrócili toaletę przenośną na przystanku końcowym linii nr 6 | fot. czytelniczka Daria

Bezmyślność nastolatków nie zna granic. Troje z nich postanowiło dziś przewrócić przenośną toaletę na przystanku końcowym linii nr 6, z której korzystają kierowcy komunikacji miejskiej.

Przewrócili przenośną toaletę

Sytuacja miała miejsce około godz. 18.30 na ul. Niepodległości w Lublinie. Z relacji naszej czytelniczki wynika, że była ona świadkiem aktu wandalizmu w wykonaniu trojga nastolatków: jednej dziewczyny i dwóch chłopców.

„Troje bachorów, bo inaczej nazwać nie można, postanowiło nagrać sobie TikToka. Dziewczyna nagrywała filmik, jak obaj chłopcy przewracają szalet TOITOI dla kierowców mpk” – relacjonuje czytelniczka Daria.

Młodzi wandale przyłapani na gorącym uczynku zostali zobligowani przez naszą czytelniczkę do naprawienia szkody i podniesienia do pionu przenośnej toalety.

„Buractwo przyłapałam, stałam i czekałam aż go postawią. Jak widać postawili. Wszystko co było w środku się wylało. A teraz szczyle możecie się wstydzić” – dodała.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wychowywac się powinni w latach 90._tych to by tego nie było tak jak było kiedyś i do dziś tak powinno zostać. A nie teraz nie. Można dziecku klapsa dać bo to przemoc. Wpierdol pożądane sznurem od prodziza i szybko głupoty z głowy by wyszły

  2. Brawo dla kobiety, ja bym nie dała rady. Takie bachory są gorsze niż nie jedni dorośli mężczyźni. Myślą że im wszystko wolno. Ale to są dzieci 35+ ludzi, którzy przychodząc do nauczyciela wychowawcy swoich dzieci nie wyjmą nawet rąk z kieszeni spodni.

  3. pociągnąć do odpowiedzialności opiekunów prawnych i się odechce tiktoka 🙂

  4. Kazdy byl mlody i glupi. Osoba obserwujaca powinna podejsc i zwrocic uwage, wychowac, edukowac kwat narodu! ;D