Nagłe hamowanie przed przejściem dla pieszych. Ciężarówka wjechała w tył toyoty

Ciężarówka uderzyła w tył toyoty na al. Tysiąclecia
Ciężarówka uderzyła w tył toyoty na al. Tysiąclecia | fot. czytelniczka Marta

Kierowca ciężarówki nie wyhamował, w wyniku czego uderzył w tył toyoty, która stała przed przejściem dla pieszych na wysokości Novej. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego.

Ciężarówka wjechała w tył osobówki

Do zdarzenia doszło w środę (21.09) około godz. 14.10 na al. Tysiąclecia w Lublinie. W rejonie przejścia dla pieszych na wysokości Novej, na pasie w kierunku al. Solidarności, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Z ustaleń policji wynika, że kierowca ciężarówki w ostatnim momencie zauważył, że na sygnalizatorze zaświeciło się czerwone światło, w wyniku czego zaczął nagle hamować, lecz i tak z impetem uderzył w stojącą przed przejściem dla pieszych toyotę.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policja. Toyotą podróżowały dwie osoby, w tym dziecko. W wyniku zderzenia pojazdów dwa pasy al. Tysiąclecia były zablokowane, przez co na pobliskich ulicach utworzyły się duże korki.

Ciężarówka uderzyła w tył toyoty na al. Tysiąclecia
Ciężarówka uderzyła w tył toyoty na al. Tysiąclecia | fot. czytelniczka Marta

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.