Ferie w woj. lubelskim: Nadciąga ocieplenie! Jak długo utrzyma się śnieg?

roztopy e1516811877984
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W najbliższych dniach w woj. lubelskim możemy spodziewać się ocieplenia. Na termometrach pojawi się nawet 7 stopni na plusie.

Prognoza pogody dla Lublina i woj. lubelskiego

Po mroźnych dniach do województwa lubelskiego wracają stosunkowo wysokie, jak na zimę, temperatury. W najbliższych dniach synoptycy zapowiadają ocieplenie. Wraz z nią nadejdzie odwilż. Prognozy informują o przelotnych opadach deszczu i deszczu ze śniegiem, lecz długo się nie utrzyma.

Ferie w woj. lubelskim bez śniegu

Z prognoz pogody przygotowanych przez meteorologów dla naszego regionu wynika, że słupki rtęci w najbliższych dniach powędrują do góry. Czwartek jest ostatnim tak zimnym dniem w dłuższej perspektywie czasowej. Czy zima jeszcze wróci? Na razie nie wiadomo.

W pierwszym tygodniu ferii w województwie lubelskim uczniowie muszą zapomnieć o śniegu. Termometry w najcieplejszym momencie dnia mogą pokazywać nawet 7 stopni Celsjusza.

W drugim tygodniu ferii nadejdzie lekkie ochłodzenie, lecz nie należy się spodziewać opadów śniegu.

Czytaj także: Ferie zimowe 2018 w województwie lubelskim. Sprawdź, kiedy będzie wolne

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.