Nadchodzą przymrozki. IMGW wydało ostrzeżenie dla Lublina

autumn 2734995 1280
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla Lublina przed nadciągającymi w nocy przymrozkami. Temperatura spadnie kilka kresek poniżej zera.

W Lublinie i w województwie lubelskim temperatura dzisiejszej nocy spadnie poniżej zera stopni. IMGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia przez przymrozkami, które obowiązuje od nocy do jutrzejszego poranka. Nad ranem na termometrze zobaczymy -4°C, a przy gruncie -6°C.

„W nocy prognozuje się lokalnie spadek temperatury od -4°C do -1°C, a przy gruncie miejscami do -6°C. W sobotę temperatura maksymalna w dzień od 10°C do 13°C” – prognozuje Mariusz Cebula z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Czytaj więcej…

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.