Prognoza pogody na weekend w Lublinie. Jaka będzie pogoda? Piątek 17.04, sobota 18.04, niedziela 19.04

termometr temperatura
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Prognoza pogody na weekend w Lublinie. Meteorolodzy sprawdzili, jaka będzie pogoda w weekend 17.04 – 19.04 w Lublinie. Od piątku nasz region znajdzie się pod wpływem układu wysokiego ciśnienia.

Pogoda na weekend w Lublinie: piątek, 17.04.2020

W piątek Polska dostanie się pod wpływ klina wyżowego z centrum nad Szetlandami. Z północy napływać będzie chłodne powietrze pochodzenia arktycznego. Ciśnienie będzie rosnąć.

Spodziewana temperatura w piątek w Lublinie to 14°C. W nocy temperatura może spaść do -1°C. Wiatr umiarkowany z północnego zachodu, miejscami będzie jeszcze porywisty.

Pogoda na weekend w Lublinie: sobota, 18.04.2020

W sobotę Polska pozostanie w zasięgu klina wyżu, z centrum nad Morzem Północnym, w chłodnej masie powietrza. Ciśnienie w nocy wzrośnie, w dzień będzie nieznacznie spadać.

W sobotę możemy spodziewać się ochłodzenia. W dzień umiarkowanie ciepło, na termometrach w Lublinie maksymalnie do 11°C. W nocy temperatura może spaść do 4°C. Wiatr na ogół północny, słaby.

Pogoda na weekend w Lublinie: niedziela, 19.04.2020

W niedzielę pogodę kształtował będzie wyż znad Norwegii, nad Polsce zalegać będzie chłodna masa powietrza pochodzenia arktycznego. Ciśnienie nieznacznie wzrośnie.

W niedzielę termometry w Lublinie pokażą 10°C w ciągu dnia. W nocy temperatura spadnie do 2°C. Zgodnie z prognozami pogody, w niedzielę nie będzie padać. Wiatr słaby, z północy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.