Na ulicy Berylowej skradziono samochód. Czy ktoś go widział?

Skradziono peugeota z ul. Berylowej w Lublinie
Skradziono peugeota z ul. Berylowej w Lublinie | fot. nadesłane

W piątek z ulicy Berylowej w Lublinie skradziono samochód Peugeot 307 SW. Auto w momencie kradzieży było na stalowych felgach bez kapsli i zimowych oponach.

Kradzież samochodu w Lublinie

Do kradzieży auta doszło w piątek 26 marca około godziny 10.30 w okolicy budowanego kościoła na ul. Berylowej w Lublinie. Skradziony samochód to srebrny Peugeot 307 SW o numerach rejestracyjnych LLE42056. Auto w momencie kradzieży było na stalowych felgach bez kapsli i zimowych oponach.

Sprawa kradzieży została zgłoszona na policję. Osoby, które były świadkiem kradzieży auta lub mogą posiadać informacje na temat obecnej lokalizacji skradzionego auta proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji przy ul. Północnej 3 w Lublinie pod nr tel. 47 811 41 64 lub 112.

Informacje można również przekazać przez naszą redakcję. Kontakt: redakcja @ spottedlublin.pl.

Skradziono peugeota z ul. Berylowej w Lublinie | fot. nadesłane
Skradziono peugeota z ul. Berylowej w Lublinie | fot. nadesłane

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.