Na terenie Lublina może powstać nowa elektrociepłownia

woda lecąca z kranu
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W piątek mamy poznać szczegóły dotyczące planowanej budowy nowej elektrociepłowni na terenie dzielnicy Zadębie w Lublinie.

Nowa elektrociepłownia w Lublinie

Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. jest zainteresowane budową elektrociepłowni na terenie dzielnicy Zadębie w Lublinie. Spółka podała, że podjęcie wiążących decyzji o realizacji przedsięwzięcia uzależnione jest od uzyskania zgód środowiskowych i finalnej oceny parametrów uzyskanych zgód pod względem ekonomicznej opłacalności. Spółka planuje złożyć wniosek o wydanie zgód środowiskowych dla przedsięwzięcia.

Centrum Nowoczesnych Technologii poinformowało również o zawarciu listu intencyjnego z podmiotem powiązanym – Jakubas Investments, wyrażającego gotowość przystąpienia do uzgodnień zasad zbycia lub udostępnienia na rzecz spółki nieruchomości na cele potencjalnej realizacji inwestycji. Szczegóły dotyczące planowanej inwestycji na terenie Lublin poznamy w najbliższy piątek, 10 czerwca.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.