Na tej stacji paliw będzie dziś można zaoszczędzić ponad złotówkę na litrze. Akcja potrwa tylko dwie godziny!

Promocja na paliwo na stacji AVIA przy ul. Czechowskiej w Lublinie
Promocja na paliwo na stacji AVIA przy ul. Czechowskiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Dziś na stacji paliw AVIA w Lublinie będzie można zatankować o ponad złotówkę taniej na litrze. Jest jednak jeden haczyk – akcja promocyjna będzie trwać tylko przez dwie godziny, a zatem trzeba się spieszyć. O której godzinie startuje promocja i co trzeba zrobić, by z niej skorzystać?

Promocja na paliwo na stacji AVIA – 21.06.2024

Już w piątek można spodziewać się ogromnych kolejek przed stacją AVIA przy ul. Czechowskiej 19a w Lublinie. Na 21 czerwca właściciel stacji zaplanował niespotykaną dotąd promocję na paliwo. Na czym polega akcja promocyjna?

W piątek 21 czerwca w godzinach od 16:00 do 18:00 każdy kierowca będzie mógł zatankować paliwo Pb95 lub ON w cenie 4,99 zł/l. Poza promocją paliwo Pb95 kosztuje 6,38 zł/l a ON 6,29 zł/l.

Ograniczenie czasowe trwania akcji jest tylko jednym z limitów. Kolejnym jest maksymalna ilość paliwa, które można zatankować z rabatem. Ta została ustalona na poziomie 50 litrów, co oznacza, że jednorazowo kierowcy będą mogli zaoszczędzić od 65 do 69,50 zł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.