Na ponad miesiąc wyłączą sygnalizację świetlną na al. Warszawskiej

Sygnalizacja świetlna na al. Warszawskiej, przy przejściu dla pieszych w pobliżu ul. Tulipanowej
Sygnalizacja świetlna na al. Warszawskiej, przy przejściu dla pieszych w pobliżu ul. Tulipanowej | Mapy Google

Do końca wakacji wyłączona będzie sygnalizacja świetlna na al. Warszawskiej w rejonie przejścia dla pieszych w pobliżu ul. Tulipanowej. Ma to związek z pracami remontowymi sygnalizacji.

Wyłączenie sygnalizacji świetlnej na al. Warszawskiej

Od piątku (23.07) nieczynna będzie sygnalizacja świetlna na al. Warszawskiej, przy przejściu dla pieszych w pobliżu ul. Tulipanowej. Wyłączenie sygnalizacji wynika z konieczności przeprowadzenia jej remontu, w tym wymiany masztów wysięgnikowych, całości okablowania oraz montażu nowej instalacji uziemiającej.

„Okres wyłączenia sygnalizacji wynika z potrzeby spełnienia wymogów technologicznych realizacji prac, dotyczących zwłaszcza wykonania nowych betonowych fundamentów pod maszty sygnalizacyjne” – wyjaśnia Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Utrudnienia potrwają do końca sierpnia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.