Na polanie przy Zalewie Zemborzyckim powstaje nowy lokal gastronomiczny. Motywem przewodnim dania z grilla

Polana na grilla - przy Zalewie Zemborzyckim trwa budowa nowej restauracji
Polana na grilla - przy Zalewie Zemborzyckim trwa budowa nowej restauracji | fot. Dominik Wąsik

Jeszcze tego lata nad Zalewem Zemborzyckim zacznie działać nowy lokal gastronomiczny. Na polanie przeznaczonej do grilla od kilku dni trwają prace ziemne. Będzie można tu kupić dania z grilla.

Polana na grilla nad Zalewem Zemborzyckim

Chodzi o polanę przy Zalewie Zemborzyckim, w rejonie skrzyżowania alei Bryńskiego i Jasińskiego, na której można rozpalać grilla. Prace na fragmencie terenu rozpoczęły się w ubiegłym tygodniu. Teren został odgrodzony, a na miejscu pracuje koparka.

Są to przygotowania do posadowienia w tym miejscu kontenera gastronomicznego.

„Dla tej lokalizacji dokonano zgłoszenia budowy kontenera gastronomicznego, jako tymczasowego obiektu. Zgodnie z warunkami zgłoszenia, tymczasowy obiekt budowlany może funkcjonować do 180 dni i wraz z upływem tego czasu istnieje obowiązek jego rozbiórki lub przeniesienia w inne miejsce, o ile wcześniej inwestor nie wystąpi z wnioskiem o pozwolenie na budowę” – mówi Joanna Stryczewska z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Inwestorem jest właściciel popularnej restauracji gruzińskiej działającej w centrum Lublina – Chisza. Nowy lokal gastronomiczny ma nazywać się „Polana na grilla”.

Z naszych ustaleń wynika, że lokal ma specjalizować się w serwowaniu dań z grilla. Po szczegóły odezwaliśmy się do właściciela, lecz jeszcze nie uzyskaliśmy odpowiedzi.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.