Na poddaszu uprawiała marihuanę. Policjanci zatrzymali 35-latkę z Lublina

Dzielnica Dziesiąta w Lublinie
Dzielnica Dziesiąta w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Kryminalni z Lublina zatrzymali 35-latkę, która na strychu domu w dzielnicy Dziesiąta, w specjalnie przygotowanym namiocie, prowadziła uprawę konopi.

Nielegalna plantacja marihuany na poddaszu

Do zatrzymania doszło w czwartek. Operacyjni z 3 komisariatu wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie weszli na teren jednej z posesji w dzielnicy Dziesiąta.

„Z ustaleń kryminalnych wynikało, iż mieszkająca tam kobieta może wytwarzać znaczne ilości narkotyków” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Podczas przeszukania domu na poddaszu funkcjonariusze odnaleźli specjalnie przygotowany namiot. Wewnątrz prowadzona była uprawa konopi.

„W trakcie czynności kryminalni zabezpieczyli 4 rośliny oraz 450 gramów gotowego suszu marihuany. Właścicielka nielegalnej uprawy została zatrzymana” – informuje kom. Gołębiowski.

Dzisiaj 35-latka trafi do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Policjanci wnioskują o zastosowanie środka zapobiegawczego. Za wytwarzanie znacznych ilości narkotyków może grozić do 15 lat więzienia.

Nielegalna plantacja marihuany na poddaszu | fot. KMP Lublin
Nielegalna plantacja marihuany na poddaszu | fot. KMP Lublin
Marihuana w domu 35-latki | fot. KMP Lublin
Marihuana w domu 35-latki | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.