Na miesiąc wyłączą z użytkowania dużą rekreację na Aqua Lublin

70278613 929873237371815 2904738798065680384 o 1
Park wodny w Aqua Lublin | fot. MOSiR

Od poniedziałku rozpocznie się kolejny etap przebudowy systemu wentylacyjnego w Aqua Lublin. Z tego powodu na miesiąc wyłączona z użytkowania będzie duża rekreacja.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” jest w trakcie realizacji prac modernizacyjnych w części rekreacyjnej Aqua Lublin. Chodzi o system wentylacyjny, który jest niewydolny i grozi uszkodzeniem działających tam urządzeń, które odpowiadają za prawidłowe działanie basenu olimpijskiego z aquaparkiem i saunami.

Od najbliższego poniedziałku 24 lutego wyłączona z użytkowania zostanie tzw. duża rekreacja (ze zjeżdżalniami, szklaną kulą, jacuzzi oraz rwącą rzeką). Podczas przerwy technologicznej w podbaseniu zostanie wykonana nowoczesna instalacja wentylacji mechanicznej.

Przez cały okres modernizacji otwarte będą pozostałe atrakcje: basen olimpijski, saunarium, a także siłownia. MOSiR, aby wynagrodzić oczekiwanie na pełną dostępność basenów przygotował dla klientów Aqua Lublin specjalną ofertę rabatową: ceny niższe o 50% w okresie wyłączenia dużej rekreacji.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wentylacja do przebudowy. Na dwa miesiące zamkną część rekreacyjną Aqua Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.