Na łuku drogi straciła kontrolę nad BMW. Auto wpadło do rozlewiska [zdjęcia]

Intensywne opady śniegu i śliska nawierzchnia powodują, że po drogach jeździ się coraz trudniej. Przekonała się o tym 34-latka, która na łuku drogi straciła panowanie nad autem.

 

Do zdarzenia doszło w czwartek. Tuż przed południem policjanci zostali zostali skierowani do miejscowości Drążgów, gdzie osobowy samochód miał wjechać do przydrożnego rowu wypełnionego wodą.

 

Policjanci, którzy dojechali na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Ustalili, że jadąca samochodem osobowym marki BMW od strony Baranowa w kierunku Sobieszyna 34-letnia mieszkanka gminy Suchowola na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wpadła do rozlewiska.

 

Śliska nawierzchnia spowodowana opadami śniegu i prędkość, której nie dostosowała do warunków panujących na drodze spowodowały, że auto wpadło w poślizg, dachowało, a następnie wpadło do wody w przydrożnym rozlewisku.

 

W wyniku tego zdarzenia kierująca poniosła kilka potłuczeń. Przejażdżka zakończyła się dla niej również mandatem i zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.