Na elewacji budynku SPSK4 zawisł nowy napis. Będzie podświetlany nocą

Na elewacji budynku szpitala SPSK4 zawisł nowy napis
Na elewacji budynku szpitala SPSK4 zawisł nowy napis | fot. Łukasz Głaczkowski

Na elewacji budynku szpitala SPSK4 przy ul. Jaczewskiego w Lublinie zawisł nowy napis. Zastąpi dawny napis „Państwowy Szpital Kliniczny”, który wisiał przez 56 lat nad wejściem głównym do budynku szpitala.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4

Oznaczenie na elewacji budynku szpitala SPSK4 jest wymieniane w ramach trwających prac termomodernizacyjnych. Nowe, podświetlane nocą litery będą przedstawiać nazwę szpitala, która funkcjonuje od 1998 roku – „Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4”.

ZOBACZ TAKŻE:
„Państwowy Szpital Kliniczny”. Dlaczego zniknął napis z elewacji szpitala?

Nowy napis składa się z białych liter o wysokości niemal 70 cm i 14 cm głębokości. Są wykonane z profilu aluminiowego i umieszczone na stelażu z instalacją elektryczną, która została zamontowana jeszcze przed ociepleniem ściany. Front liter stanowi matowa pleksa rozpraszająca światło LED.

Prace związane z montażem nowego oznaczenia nad wejściem głównym do budynku szpitala mają się zakończyć w ciągu kilku dni. Nowy napis widnieje już na budynku Poradni Specjalistycznej.

W kolejnych tygodniach elementy oznakowania zewnętrznego pojawią się nad wjazdem dla karetek przy Izbie Przyjęć Planowych, na froncie budynku CMD, nad wejściami do Izby Przyjęć Ginekologiczno-Położniczej i Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Dodatkowo na drogach dojazdowych do szpitala pojawią się nowe witacze, a przy Poradni Specjalistycznej stanie nowa tablica informacyjna.

Na elewacji budynku szpitala SPSK4 zawisł nowy napis
Na elewacji budynku szpitala SPSK4 zawisł nowy napis | fot. Łukasz Głaczkowski

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.