Myśliwy postrzelił innego myśliwego po zakończonym polowaniu. Interweniował śmigłowiec LPR

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Podczas niedzielnego polowania w lasach w okolicach miejscowości Okrągłe został ranny 23-letni myśliwy. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR, który przetransportował rannego myśliwego do szpitala.

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę po godz. 7 w kompleksie leśnym w okolicach miejscowości Okrągłe, w gminie Biłgoraj. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwaj myśliwi, mieszkańcy pow. biłgorajskiego w wieku 23 i 40 lat pojechali na polowanie.

Po zakończonym polowaniu, gdy mężczyźni wsiadali do samochodu, doszło do niekontrolowanego wystrzału z broni należącej do 40-latka. Młodszy mężczyzna z raną postrzałową został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Z ustaleń policjantów wynika, że 40-latek w chwili zdarzenia był trzeźwy. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.