„Muzyczny nagrobek”. Recital organowy Adama Tańskiego. Wygraj bilety na koncert

grafika „Muzyczny nagrobek”. Recital organowy Adama Tańskiego
fot. Materiał organizatora

Niesamowita podróż dźwiękami organów! Doświadcz niezapomnianego wieczoru wypełnionego klasyką muzyczną. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia! Piątek, 3 listopada 2023 roku, godz. 19.00.

Co czeka Melomanów?

Zapraszamy na recital organowy z Adamem Tańskim, gdzie zostanie zaprezentowany urozmaicony repertuar obejmujący utwory od mistrzów muzyki klasycznej, takie jak J.S. Bach, R. Schumann, J. Brahms, F. Liszt, J. Alain, a także improwizacje na tematy gregoriańskiej mszy „Missa pro defunctis” autorstwa samego Adama Tańskiego.

To wyjątkowa okazja, aby zanurzyć się w świecie dźwięków organowych i doświadczyć muzycznych arcydzieł w niepowtarzalnym wykonaniu. Nie przegap tego niezwykłego wieczoru muzycznego!

Bilety w cenie:

  • normalny: 40.00 zł
  • ulgowy: 25.00 zł

Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie Filharmonii Lubelskiej

Wybierasz się na koncert? Daj znać w komentarzu

Mamy dla was bilety na piątkowy koncert

Mamy dla was bilety wstępu na Recital organowy Adama Tańskiego. Co zrobić, aby zgarnąć 1 z 5 podwójnych biletów? Wystarczy w komentarzu pod tym artykułem odpowiedzieć na pytanie:

Kogo i dlaczego zabrałbyś ze sobą na ten niezwykły wieczór muzyczny?

Na odpowiedzi czekamy do 2 listopada 2023 r. do godz. 20:00. Zwycięzców poinformujemy mailowo o wygranej, dlatego warto podczas dodawania komentarza podać w formularzu prawidłowy adres email.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zabrałbym Kamilę Sałatę. Jest ona miłośniczką filharmonii, a ostatnio bardzo ciężko pracuje i uważam, że by się przy tym koncercie bardzo odprężyła. Jednocześnie sprawił bym jej tym wielką przyjemność.