MPWiK zamknie ważną ulicę od godz. 18. Wszystko przez awarię wodociągową

MPWiK z powodu awarii wodociągu zamknie ul. Raabego
MPWiK z powodu awarii wodociągu zamknie ul. Raabego | fot. Dominik Wąsik

Od środy od godz. 18 do czwartkowego poranka nieprzejezdny będzie odcinek ul. Raabego, od ul. Akademickiej do ul. Głębokiej. Ma to związek z zaplanowanymi przez MPWiK pracami przy usunięciu awarii wodociągowej.

Awaria wodociągowa na ul. Raabego

Zamknięcie ul. Raabego ma związek z awarią wodociągową, do której doszło pod jezdnią ulicy. Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień od dziś (24.08) od godz. 18 do czwartku (25.08) do godzin porannych. W tym czasie ul. Raabego będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Akademickiej do ul. Głębokiej.

Służby MPWiK będą usuwać awarię wodociągową oraz wykonają prace przy studni, której stan wymaga pilnej naprawy. Awaria i prace nie wpłynął na dostawę wody do okolicznych odbiorców. W czwartek rano ze względu na odtworzenie nawierzchni jezdni jeden pas może być jeszcze zamknięty.

MPWiK wykona prace na studni na ul. Raabego
MPWiK wykona prace na studni na ul. Raabego | fot. Dominik Wąsik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.