MPK Lublin sprzedaje stary trolejbus. Jest w tak złym stanie, że może trafić tylko na złom

MPK Lublin sprzedaje stary trolejbus
MPK Lublin sprzedaje stary trolejbus | fot. MPK Lublin

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie wystawiło na sprzedaż trolejbus marki SAM, który został wycofany z eksploatacji. Jest w tak złym stanie technicznym, że można go tylko zezłomować.

MPK sprzedaje trolejbus

Chodzi o trolejbus marki SAM z 2011 roku. Pojazd jest wycofany z eksploatacji, niesprawny technicznie, niekompletny. Z informacji przekazanych przez MPK wynika, że trolejbus ma niespełna 125 tysięcy kilometrów przebiegu.

Ofertę z podaniem ceny brutto, numeru rejestracyjnego pojazdu (LU 9464R), jak również danych osobowych wraz z numerem telefonu kontaktowego, należy złożyć w kancelarii MPK w nieprzekraczalnym terminie do 13 grudnia do godz. 14.00.

MPK nie przedstawiło ceny wywoławczej. Wygra ta osoba, która zaoferuje najwyższą cenę. Pojazd można oglądać na terenie zajezdni przy ul. Grygowej po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne zastrzega, że kupujący przy odbiorze faktury pojazdu musi złożyć rezygnację z ubezpieczenia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Tydzień temu widziałem na ulicach miasta autobus który dawno został wycofany z eksploatacji, a jednak jeździ z tym trajtkiem będzie, to samo. Po mieście jeżdżą stare autobusy chyba z lat 90 wstyd dla miasta wojewódzkiego. Za rok jak Lublin będzie miastem młodzieży i młodzież z zachodu zobaczy takie złomy, to obsmaruja nas na całym świecie.