MotoShow Lublin 2015 – już 24 maja

Już w najbliższą niedziele w Lublinie odbędzie się największa taka impreza motoryzacyjna w naszym mieście. Mowa tu kolejnej edycji MotoShow Lublin. Masa atrakcji dla przybyłych, pokazy i konkursy z nagrodami. Jako główna nagroda do zgarnięcia będzie bezpłatny kurs na prawo jazdy!

MotoShow Lublin 2015 odbędzie się w niedzielę 24 maja. Zbiórka na parkingu Hali Sportowej KUL przy ul. Konstantynów 1G w Lublinie w niedzielę o godzinie 11:00. Stamtąd przejazd ulicami miasta w kierunku Kampusu Wschodniego i około południa oficjalne otwarcie imprezy.

Podczas tegorocznego MotoShow Lublin 2015 czekają na Was przeróżne atrakcje, a w tym konkursy o tematyce motocyklowej. Do zgarnięcia m.in darmowy kurs na prawo jazdy! Dodatkowo, podczas wydarzenia swoje umiejętności zaprezentuje Mistrz Świata – Rafał Pasierbek znany szerzej jako Stunter13. Nie zabraknie pięknych samochodów, motocykli, Perełek Tytanów czy 100-konnego gokarta od Total Mess Crew.

Będzie można podziwiać także szybkie i piękne samochody oraz motocykle. Nie zabraknie również 100 konnego GoGarta ekipy Total Mess Crew! Atmosferę podgrzeją Perełki Tytanów.

Dodatkowe atrakcje to m.in:

• auto na trolejach,
• symulator dachowania,
• tor sprawnościowy,
• … i wiele wiele więcej!

Harmonogram:

• 11.00 – zbiórka na parkingu Hali Sportowej KUL – ul. Konstantynów 1G (obok szpitala wojewódzkiego)
• 11.30 – wyjazd parady w kierunku Kampusu Wschodniego KUL (ul. Droga Męczenników Majdanka 70)
• 12.00 – oficjalne otwarcie MotoShow Lublin 2015 oraz występy gwiazd

Nie może Was zabraknąć i tym razem! Zapraszamy serdecznie wszystkich – studentów, całe rodziny oraz liczne grono kolegów i koleżanek motocyklistów. Wstęp na imprezę jest wolny!

plakat

Więcej informacji do znalezienia naszym facebookowym profilu.

fot. MotoShow Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.