Motor Lublin: Piłkarze zapłacą za swoje błędy

Motor Lublin: Piłkarze zapłacą za swoje błędy - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Władze klubu podjęły pierwsze kroki, żeby zmotywować zawodników do gry. Koniec premii meczowych, kary finansowe dla kilku zawodników.

Od początku sezonu żółto-biało-niebiescy są po 9 spotkaniach i zajmują 7. miejsce w tabeli IV grupy III ligi. Bilans meczowy prezentuje się następująco: cztery wygrane, cztery przegrane i jeden remis. Starania zawodników nie satysfakcjonują władz zespołu i Ratusza, który jest większościowym udziałowcem klubu.

Władze klubu zdecydowały nie wypłacać zawodnikom premii meczowych, dopóki nie zaczną osiągać zadowalających wyników. Dodatkowo, kilku z nich zostało ukaranych finansowo. Szczegółów prezes Waldemar Leszcz nie chciał jeszcze zdradzić.

– Prosimy kibiców o wsparcie, kiedy to teraz zawodnicy potrzebują Waszego wsparcia. Wesprzyjcie swój klub na nadchodzącym meczu z Podhalem Nowy Targ – mówi Jacek Magnuszewski, trener Motoru Lublin.

Do kolejnego meczu Motor ma jeszcze 9 dni, ze względu na mecz rugby Polska – Ukraina, który odbędzie się w tą sobotę na Arenie Lublin.

Plany zespołu to wygranie dwóch nadchodzących spotkań i zdobycie 6 punktów.

(fot. Dominik Wąsik)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.