Motocykliści pojadą z prezentami do dzieci z Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie

Lubelscy motocykliści dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie | materiały organizatora

Motocykliści z naszego miasta już po raz drugi organizują wyjątkową akcję dla podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Pojadą do nich z prezentami i paczkami.

Akcja, której celem jest pomoc podopiecznym Hospicjum im. Małego Księcia, została zaplanowana na niedzielę 29 września. Motocykliści zbiorą się o godz. 12 na Placu Zamkowym, skąd udadzą się z prezentami i paczkami dla dzieci do Hospicjum przy ulicy Lędzian 49.

Motocykliści zbiorą się na Placu Zamkowym skąd ruszą do Hospicjum | materiały organizatora

Niestety stan dzieci, które przebywają w placówce, nie pozwala na to, aby można było się z nimi spotkać. Dlatego też na miejscu zostanie zrobione pamiątkowe zdjęcie motocyklistów, a upominki będą przekazane opiekunom.

Zapraszamy wszystkich motocyklistów, i nie tylko, do wzięcia udziału w drugiej już akcji pomocy – wsparcia dla dzieciaków z Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. W ubiegłym roku było Was bardzo dużo i mimo deszczu cała akcja wyszła MEGA” – zachęca Karol Niedźwiadek, organizator akcji.

Na dzień dzisiejszy swój udział w akcji zadeklarowało już 36 osób. Wszyscy uczestnicy mają przygotować paczkę dla dzieci z Hospicjum. Link do wydarzenia – TUTAJ.

Po całej akcji przekazania prezentów i paczek organizatorzy zapraszają wszystkich na przejażdżkę do Bychawy. Tam na terenie Ruin Zamku na każdego uczestnika akcji czekać będzie zimny napój, ciepła przekąska z grilla lub ogniska i miła plenerowa atmosfera.

Zwieńczeniem akcji będzie wspólny grill na terenie Ruin Zamku w Bychawie | materiały organizatora

Ty też możesz pomóc!

Jeśli nie masz motocykla, a chciałbyś wziąć udział w akcji i pomóc dzieciom, możesz skontaktować się z tej sprawie z Karolem Niedźwiadkiem pod numerem telefonu 505 686 994.

Potrzebne są tak jak rok temu szampony, kremy, olejki, emulsje do kąpieli hipoalergiczne, wkłady przeciwodleżynowe do łóżeczek, pieluchy, maskotki dla małych pacjentów i słodycze” – wymienia Karol Niedźwiadek.

Motocykliści dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.