MOTO Arena – Zakończenie Sezonu Motoryzacyjnego

MOTO Arena - Zakończenie Sezonu Motoryzacyjnego - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Wraz z końcem lata kończy się sezon motoryzacyjny. Jak co roku, pasjonaci motoryzacji spotkają się przed stadionem Arena Lublin na cyklicznym już wydarzeniu MOTO Arena.

Arena Lublin już na stałe wpisała się w środowisko motoryzacyjne Lublina. Wraz z początkiem wiosny przed stadion zjeżdżają pojazdy, które przez całą zimę czekały w garażu. Lato to czas cotygodniowych spotkań, jednak gdy dni stają się krótsze, a pogoda coraz gorsza, przychodzi czas, żeby zakończyć sezon – to właśnie 2 października przed stadionem będziemy żegnać motoryzacyjne perełki.

Parking pod Areną Lublin wypełni się klasycznymi samochodami i motocyklami, ale będą też nowsze modele specjalnie dopieszczone przez swoich właścicieli.

Oprócz pokazu samochodów organizatorzy przygotowali specjalną strefę dla dzieci, gdzie będzie możliwość pojeżdżenia elektronicznymi samochodzikami. Będą także zabytkowe autobusy MPK, hamownia motocyklowa, stanowisko smarownicze oraz strefa gastronomiczna. Pojawi się również Krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa.

(fot. mat. organizatora)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.