MOSiR zamyka basen. Strefa H2O do remontu

strefa h2o mosir lublin basen

Na ponad miesiąc trzeba będzie zamknąć Strefę H2O, pływalnię zlokalizowaną przy al. Zygmuntowskich. Jej niecka wymaga gruntownej naprawy.

 

– Nasze baseny wyłożone są płytkami, ale ten wyściełany jest folią, która się zużywa –wyjaśnia Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W obecnej folii, która jest na basenie już od kilku lat, pojawiły się dziury, które trzeba zaklejać. Dlatego musimy ułożyć nową.

 

MOSiR ogłosił już przetarg na wykonanie takich prac, zastrzegając przy tym, że muszą być przeprowadzone w czasie sześciotygodniowej przerwy technicznej zaplanowanej od 17 lipca do 28 sierpnia. Właśnie wtedy stara pływalnia ma być nieczynna.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.