Monitoring miejski nagrał moment wypadku na skrzyżowaniu w Puławach (wideo)

68 100816

Na skrzyżowaniu ul. Lubelskiej z ul. Gościńczyk w Puławach doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Moment wypadku zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19:30 w Puławach na skrzyżowaniu ul. Lubelskiej z ul. Gościńczyk. Kierujący samochodem marki Audi skręcając z ul. Lubelskiej w ul. Gościńczyk wymusił pierwszeństwo na kierującej pojazdem marki Renault jadącej od centrum miasta w stronę Lublina. Doszło do zderzenia pojazdów.

 

Sprawca zdarzenia, 50-latek z gminy Kazimierz Dolny trafił do szpitala ze złamaną nogą. Kierująca Renault i jej pasażerka na szczęście nie odniosły poważniejszych obrażeń, skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.

Wideo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.