Moja krew – Twoja siła. Koncert charytatywny w Chełmskim Domu Kultury

Moja krew - Twoja siła. Koncert charytatywny w Chełmskim Domu Kultury
Koncert charytatywny - "Moja krew - Twoja siła" | materiały prasowe

„Moja krew – Twoja siła” to akcja organizowana przez Stowarzyszenie Tak Niewiele, która łączy muzykę i medyczną, merytoryczną wiedzę popartą badaniami. Celem inicjatywy jest aktywne zachęcanie do oddawania krwi i osocza.

Moja krew – Twoja siła

Wydarzenie odbędzie się 17 stycznia o godzinie 18:00 w Chełmskim Domu Kultury. Celem inicjatywy jest zachęcanie jak największej liczby osób do oddawania krwi lub osocza. Koncert transmitowany będzie na Youtube oraz Facebooku.

Wydarzenie będzie podzielone na trzy części:

1. Wywiad z Dr Konradem Firlejem, zajmującym się na co dzień stosowaniem terapii leczenia osoczem ozdrowieńców w RCKiK w Lublinie,

2. Koncert m.in Łukasza Jemioły oraz Moniki Kowalczy,

3. Krótki wywiad z osobami, które przeszły COVID-19.

W czasie koncertu uruchomiona zostanie zbiórka pieniędzy, a zebrane środki organizatorzy przekażą na pomoc dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Nowinach, bezpośrednio dotkniętych pandemią.

Koncert został objęty Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.