Mocny sygnał przed sezonem – Polski Cukier Start Lublin pokonuje King Szczecin

koszykarz

Polski Cukier Start Lublin odniósł pewne zwycięstwo nad Kingiem Szczecin w sparingu rozegranym we Wrocławiu. Drużyna Wojciecha Kamińskiego triumfowała aż 93:64, pokazując wysoką formę przed nadchodzącym XIV Memoriałem Zdzisława Niedzieli.

Kontrola meczu od początku do końca

Od pierwszych minut czerwono-czarni zbudowali solidną przewagę, którą utrzymali aż do końca spotkania. Do przerwy prowadzili 44:34, a po zmianie stron jeszcze bardziej powiększyli przewagę, dominując nad rywalami w każdej kwarcie.

Skuteczność kluczem do sukcesu

Najlepszym zawodnikiem spotkania okazał się Brandon Lecomte, zdobywając 25 punktów. Dobrze spisali się również Williams Jr i De Lattibeaudiere, którzy dołożyli po 13 oczek. Zawodnicy Startu prezentowali się skutecznie, co daje nadzieje na dobry wynik w nadchodzących rozgrywkach.

Przygotowania do XIV Memoriału Zdzisława Niedzieli

Zwycięstwo w meczu towarzyskim z Kingiem Szczecin to doskonały prognostyk przed XIV Memoriałem Zdzisława Niedzieli, który odbędzie się 20-21 września w Lublinie. Kibice już teraz mogą być pewni, że drużyna jest w świetnej formie.

Jak oceniasz szanse Polskiego Cukru Start Lublin w nadchodzących rozgrywkach? Podziel się swoją opinią w komentarzu i udostępnij artykuł, by więcej osób mogło śledzić poczynania drużyny!